NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

GRUPA ARTYSTYCZNA  TĘCZA

 

 

 

47 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2017

 

                  MARTYNA DORDA                   - najwyższe prestiżowe  WYRÓŻNIENIE

                                                                     MINISTRA SPRAW ZAGRANICZNYCH JAPONII 

                                                                 - ZŁOTY MEDAL

                  MARTA CHRAPEK                   - SREBRNY MEDAL

 

 

XXXIX MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM - TORUŃ 2017

 

           UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                   JAN TENGLER

                   DOMINIKA GIEC

                   JAN WOJEWODZIC

                   MAJA GRUSIECKA

                   NADIA KUTYNIA

                   MARCIN WISEŁKA

                   WIKTORIA SAMEK

                   KINGA MATUSZNY

 

 

XIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ

DZIECI I MŁODZIEŻY "ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO" TORUŃ 2017

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                  ANNA BANAŚ

                  MARTYNA DORDA

 

 

XX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY 

"BOHÚNOVA PALETA 2017"  SŁOWACJA POLSKA

 

                 IVO ASZKIEŁOWICZ          - SREBRNE PASMO     KAT. MALARSTWO

                 ANNA STAŃCO                  - BRĄZOWE PASMO   KAT. MALARSTWO

                 MATYLDA FORSZPANIAK  - WYRÓŻNIENIE          KAT. RYSUNEK

 

 

XXXVIII  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2016

 

                 JAN TENGLER                  - NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

                 STANISŁAW KASPEREK  - NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

                 SEBASTIAN PRZYBYŁA    - WYRÓŻNIENIE

 

          UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                  SONIA PARCHAŃSKA

                  EMILIA KOCZOŃ

                  JULIA DWORNICKA

                  MATYLDA FORSZPANIAK

                  EMILIA MRÓZEK

                  OLIWIA GAWĘDA

 

 

46 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2016

 

                  OLIWIA WĘGLORZ                     - SREBRNY MEDAL

                  SEBASTIAN PRZYBYŁA             - BRĄZOWY MEDAL

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2016" SŁOWACJA - POLSKA

 

                  IWO ASZKIEŁOWICZ             - WYRÓŻNIENIE         KAT. RYSUNEK

                  OLIWIA GAWĘDA                  - ZŁOTE PASMO        KAT. MALARSTWO

                  MAGDALENA BISCH              - SREBRNE PASMO   KAT. MALARSTWO

                  ARTUR MINCZANOWSKI        - SREBRNE PASMO   KAT. MALARSTWO

                  WERONIKA SZKARADNIK      - WYRÓŻNIENIE         KAT. MALARSTWO

 

 

XXXVII  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2015

 

          UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    PIOTR BOŻEK

                    KINGA MATUSZNY

                    MARTYNA ROZUM

                    JULIA SAJDOK

                    ANNA SZTEFEK

                    FILIP TENGLER

                    MATEUSZ WITOSZ

 

 

45 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2015

 

                   MARTA CHRAPEK        - BRĄZOWY MEDAL

                   ANNA KOLANKO          - WYRÓŻNIENIE

 

 

XXXVI  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2014

 

          UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    MIŁOSZ  FIJAŁKOWSKI

                    SARA  HECZKO

                    NATALIA  MINCZANOWSKA

                    MARTYNA  ROZUM

                    MARCIN  WISEŁKA

 

 

ZAWSZE ZIELONO - ZAWSZE NIEBIESKO  TORUŃ 2013

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    JULIA  CHOLEWIK

 

  

XXXV  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2013

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    MAGDALENA BISCH

                    MAGDALENA BONDARENKO

                    NIKOLA BUCHOLC

                    KATARZYNA CIUK

                    MARTYNA DORDA

                    SARA HECZKO

                    ZOFIA JASIOK-TRZCIŃSKA

                    ŁUKASIAK ANNA

                    MARTYNA MAJCHROWSKA        - 2 PRACE

                    KINGA MATUSZNY

                    MINCZANOWSKI KORNELIUSZ

                    SEBASTIAN PRZYBYŁA

                    IGA SZCZEPAŃSKA

                    WERONIKA SZKARADNIK            - 2 PRACE

                    MARTYNA WINTER

                    FILIP WRÓBEL                            - 2 PRACE

 

 

KONKURS MALUJEME PO SITI 2013 - NEBOJME SE STRASIDEL

PRAGA - CZECHY

 

          UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                  MAGDALENA NOWAK

                  MAGDALENA BISCH

                  MARIA HAJEK

                  FILIP POLOK

                  MACIEJ KACZMARCZYK

 

 

43 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2013

 

                  ANNA BRZEZIŃSKA                   - SPECJALNY ZŁOTY MEDAL

                  KATARZYNA KOCHANIEWICZ    - SREBRNY MEDAL

                  MARCELINA HANZEL                 - WYRÓŻNIENIE

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2012" SŁOWACJA - POLSKA

 

                 KONSTANCJA KRZYWOŃ           - ZŁOTE PASMO        KAT. MALARSTWO

                 STANISŁAW BELKO-HAJEK       - SREBRNE PASMO   KAT. MALARSTWO

                 NATALIA POŃC                          - BRĄZOWE PASMO  KAT. MALARSTWO

                 FILIP WRÓBEL                           - BRĄZOWE PASMO  KAT. MALARSTWO

 

 

XXXIV  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2012

 

          ZUZANNA GEMBALA       - NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    STANISŁAW BELKO-HAJEK

                    MARTA CHRAPEK

                    MAGDALENA NOWAK

                    IGA SZCZEPAŃSKA

                    NINA TALIK

                    JULIA KACZMARCZYK

                    MARCELINA HANZEL

                    MARTYNA MAJCHROWSKA

                    WERONIKA SZCEPAŃSKA

                    OLIWIER JAWORSKI

                    NADIA PUSTÓWKA

                    NATALIA KRÓL

 

 

42 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2012

 

                 KATARZYNA CIUK           - BRAZOWY MEDAL

                 BORYS MACURA             - BRĄZOWY MEDAL

                 ANNA BRZEZIŃSKA         - WYRÓŻNIENIE

                

 

 

XXXIII  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2011

 

                  JAN BIAŁY                     - WYRÓŻNIENIE

                  JULIA  KACZMARCZYK   - WYRÓŻNIENIE

                  SEBASTIAN  PRZYBYŁA - WYRÓŻNIENIE

       

          UDZIAŁ W WYSTAWIE;

                  JAKUB  BODERA

                  ANNA  ŁUKASIAK

                  IGA  SZCZEPAŃSKA

                  ANNA  BRZEZIŃSKA          - 2 PRACE

                  MARTA  CHRAPEK

                  MARTYNA  WINTER         - 2 PRACE

                  KAROLINA  PTASIŃSKA

                  STANISŁAW  BELKO-HAJEK

                  KAMILA  KURZOK

                  ZUZANNA  STELMASZCZYK

                  KONRAD  CHMIELNIKA

 

 

41 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2011

 

                 IGA SZCZEPAŃSKA        - SREBRNY MEDAL

                 MICHALINA ŁOMOZIK     - BRĄZOWY MEDAL

                 MARCELINA HANZEL      - WYRÓŻNIENIE

                 MARTYNA WINTER         - WYRÓŻNIENIE

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"TEMIDA - BOGINI SPRAWIEDLIWOŚCI" CIESZYN 2011

 

                  ANNA BRZEZIŃSKA                - NAGRODA W KATEGORII WIEKOWEJ

                  JUSTYNA MARCINIEC            - NAGRODA W KATEGORII WIEKOWEJ

 

                  STANISŁAW BELKO-HAJEK   - WYRÓŻNIENIE

                  OLIWIA KANTOR                    - WYRÓŻNIENIE

                  AGATA MANISZEWSKA          - WYRÓŻNIENIE

                  RAFAŁ MATUSZYŃSDKI         - WYRÓŻNIENIE

                  NATALIA MINCZANOWSKA    - WYRÓŻNIENIE

                  ALICJA STOKŁOSA                - WYRÓŻNIENIE

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2010" SŁOWACJA-POLSKA

 

                  NATALIA SZKARADNIK  - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

 

                  MICHALINA ŁOMOZIK    - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

 

 

XXXII  MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2010

 

                  MAGDALENA NOWAK  - WYRÓŻNIENIE

       

          UDZIAŁ W WYSTAWIE;

                  MARCELINA  HANZEL

                  EMILIA  KOCZOŃ

                  IGA  SZCZEPAŃSKA 

                  DOROTA  HOLIK 

                  WERONIKA  HOLIK 

                  ALICJA  STOKŁOSA

                  DAWID  WIDZYK

                  KORNELIUSZ  MINCZANOWSKI 

 

 

40 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

PENTEL JAPONIA - POLSKA  2010

 

                 IGA SZCZEPAŃSKA        - ZŁOTY MEDAL

                 MARTA CHRAPEK          - ZŁOTY MEDAL

                 ANIA GRYGIEREK          - ZŁOTY MEDAL

                 ZUZANNA GEMBALA      - SREBRNY MEDAL

 

OGÓLNOPOLSKI ETAP MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

HERBACIANE OGRODY - KRAKÓW  2010

 

                  KATARZYNA CIUK  - WYRÓŻNIENIE KAT. PLASTYKA

 

           UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                   JULIA KACZMARCZYK

 

XXXI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2009

 

                    ZUZANNA GEMBALA       - NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    KATARZYNA CIUK

                    MARTA CHRAPEK    -  2 PRACE

                    MATEUSZ NOWAK

                    LAURA SOSIN

                    JUSTYNA SZKUTEK

                    WERONIKA WIŚNIOWSKA

                    OSKAR KAWULOK

                    DAWID WIDZYK

                    ROBERT BĄKOWSKI

                    FILIP PAGIEŁA       -  2 PRACE

                    FILIP IVELJIC

                    JUSTYNA MARCINIEC

                    DANIEL JUROSZEK

                    ADAM KARPIŃSKI

                    NATALIA SZKARADNIK

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2009" SŁOWACJA-POLSKA

 

                    ANNA GRYGIEREK               - SREBRNE PASMO KAT. MALARSTWO

                    ZOSIA GRYGIEREK              - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

 

                    MAGDA NOWAK                 - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    KLAUDIA WĘGLORZ           - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    BARTEK BONDARENKO      - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    JUSTYNA SZKUTEK            - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    JAŚ BIAŁY                          - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    ROBERT BĄKOWSKI           - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

 

 

XXX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2008

 

                    KATARZYNA CIUK        - WYRÓŻNIENIE

                    JAGODA SURZYCKA    - WYRÓŻNIENIE

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    NATALIA MINCZANOWSKA

                    ROBERT BĄKOWSKI

                    ALEKSANDER KARPIŃSKI

                    JULIA KAWECKA

                    ADAM KARPIŃSKI

                    KATARZYNA CIUK

                    JULIA KAWECKA

                    MARCELINA ZIĘTEK

                    DANIEL JUROSZEK

                    KORNELIUSZ MINCZANOWSKI

                    WERONIKA WIŚNIOWSKA

                    MIKOŁAJ MAJCHROWSKI

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE RETROSPEKTYWNEJ:

                    MARCELINA ZIETEK

                    KATARZYNA CIUK

                    KATARZYNA KOCHANIEWICZ

                    KATARZYNA CIUK

 

XXIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2007

 

                    KATARZYNA CIUK     -  NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

                    DANIEL JUROSZEK   - WYRÓŻNIENIE

                    WERONIKA HOLIK    - WYRÓŻNIENIE

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    MARCELINA ZIETEK 

                    ALEKSANDRA TRYBUS   - 2 PRACE

                    DANIEL JUROSZEK   - 3 PRACE

                    ALEKSANDER KARPIŃSKI

                    ALEKSANDRA KOPEĆ

                    JAGODA SURZYCKA

                    WOJTEK NOWAK

                    KAROLINA KOWALCZYK

                    NATALIA RUSZNICA

                    JULIA NIŻNIKIEWICZ

 

V OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE

"ROK POLSKI W TRADYCJI I OBYCZAJACH" WARSZAWA 2006

 

                    KATARZYNA CIUK -  NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

 

 

XXVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2006

 

                    KATARZYNA KOCHANIEWICZ   -  NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

                    KAROLINA KOWALCZYK   - WYRÓŻNIENIE

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    MONIKA DALECKA 

                    NATAN KALETA 

                    JUSTYNA RADULSKA 

                    KAROLINA KOWALCZYK 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2006" SŁOWACJA-POLSKA

 

                    MICHAŁ WITALIS              - SREBRNE PASMO KAT. MALARSTWO

                    MIKOŁAJ MAJCHROWSKI - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

                    JAGODA SURZYCKA         - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

 

 

XXVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2005

 

                    KATARZYNA CIUK -  NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

 

                    PATRYK GAWEŁ - WYRÓŻNIENIE

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    DOMINIKA GASZCZYK

                    SZYMON GWIAZDA

                    DANIEL JUROSZEK 

                    NATAN KALETA 

                    INGRID PILCH 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2005" SŁOWACJA-POLSKA

 

                    PATRYK GAWEŁ - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

 

                    JAŚ WÓJTOWICZ - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    KATARZYNA CIUK - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

                    NATAN KALETA    - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

 

                     KONKURS PLASTYCZNY                           

     "W ŚWIECIE BAŚNI HANSA CHRISTIANA ANDERSENA" SZCZECIN 2005

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    KATARZYNA CIUK 

                    KINGA KAMIEŃSKA 

                    ŁUKASZ MACIOŁ

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2004" SŁOWACJA-POLSKA

 

                    INGRID PILCH - ZŁOTE PASMO KAT. MALARSTWO

                    DANUTA JADCZYK - SREBRNE PASMO KAT. MALARSTWO

                    MICHALINA TERESZKIEWICZ - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

                    MICHALINA TERESZKIEWICZ - WYRÓŻNIENIE KAT. MALARSTWO

 

 

 

XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2004

 

                    MARCELINA ZIĘTEK - NAGRODA W KAT. WIEKOWEJ

                    DANIEL JUROSZEK - WYRÓŻNIENIE

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    KATARZYNA CIUK 

                    KINGA KANIEŃSKA 

                    ŁUKASZ MACIOŁ 

                    MICHALINA TERESZKIEWICZ 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY "BOHÚNOWA PALETA 2003" SŁOWACJA-POLSKA

 

                    NATAN KALETA - BRĄZOWE PASMO KAT. MALARSTWO

 

 

 

XXV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"MOJA PRZYGODA W MUZEUM" TORUŃ 2003

 

            UDZIAŁ W WYSTAWIE:

                    DOMINIKA GASZCZYK 

                    INGRID PILCH 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ